Jak leczyć sińce pod oczami u 21-latki?

Wtiam mam bardzo wielki problem otóż mam bardzo silne since pod oczami do okoła oka pod brwiami od małego dziecka do teraz a mam 21 lat wyglądam jak by ktoś mnie pobił i wyglądam okropnie i nie wiem co z tym robić smaruje fluidem ale zbyt wiele to nie pomaga pytałem lekarza rodzinnego i powiedział że mam już taką urodę ale w to nie wierze bo nikt u mnie w rodzinie tak nie ma bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny etstetycznej. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej na ten problem stosuje się zabiegi light eyes, dark circle, mezoterapia.