Jak leczyć skoki ciśnienia u 78-latki?

Moja żona 78 lat ma skoki ciśnienia 2-3 razy na dobę . Ciśnienie osiąga około 200/110/98. Doraźnie bierze captopril. Cisnienie spada do około 130/85/78. Przyjmuje regularnie betaloc 50 lub 100 i vivace 5-10mg. C zy mogę Jej podać Hygroton 50mg raz na dobę?Będę wdzięczny za odpowiedź. Z poważaniem

Lek. Michał Lenard

Żona nie powinna przyjmować leków na nadciśnienie bez konsultacji lekarskiej. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego, który zmodyfikuje leczenie żony i unormuje ciśnienie. Pozdrawiam!