Jak leczyć skutecznie czyraki?

Dzień dobry, od dwóch miesięcy pojawiają mi się na skórze zmiany, które zostały zakwalifikowane wstępne jako czyraki. Stosowałam miejscowo maść Fusacid z uwagi na karmienie piersią (ramiona, łydka, pośladki). Wykonałam badania krwi i moczu, otrzymując następujące odstępstwa od podanych norm: mocz PH 8 (5-7,5) Kreatynina w surowicy ↓0,6 mg/dl (0,6 — 1,1) eGFR >=60 ml/min/1,73m^2 Bilirubina ok --- Przeciwciała przeciwjądrowe (ANA): W badanym materiale WYKRYTO obecność przeciwciał przeciwjądrowych Miano: 1:320 Typ świecenia: plamisty Pozostałe pozycje typu: BLOT ANA/ENA, RNP68 - wszystkie ujemne --- Proszę o wstępną interpretację wyników, gdyż mam konsultację z prowadzącą dermatolog dopiero za 3 tygodnie. Dodam, że w rodzinie zarówno mama jak i brak cierpią na reumatologiczna zapalanie stawów, mamie usunięto tarczycę, ja zmagam się z lekką niedoczynnością tarczycy, tata choruje na kamienicę nerkową. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i rady, A.

Lek. Tomasz Budlewski

A jeszcZe jakieś objawy? Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza reumatologa