Jak leczyć słaby układ nerwowy?

ja chcę zapytać lekarzy konkretnie co robić jak i gdzie leczyć słaby układ nerwowy prawdopodobnie stres działa na mój organizm destrukcyjnie objawia się to dolegliwościami somatycznymi - ucisk w okolicy skroni ,zawroty głowy, samopoczucie sraszne i lęk- czasami również skoki ciśnienia drżenie całego ciała lub np zębów a na codzień samopoczucie nie najlepsze które nie pozwala normalnie funkcjonować .

Marta Mielniczuk

W przypadku występowania dolegliwości somatycznych w sytuacjach powodujących stres najlepiej skonsultować się z psychiatrą.