Jak leczyć stan po złamaniu nasady łuku, wyrostka poprzecznego i stawowego?

Wynik tomografi. Stan po złamaniu nasady łuku, wyrostka poprzecznego i stawowego oraz częściowo trzonu kręgu C4 - obecnie z cechami częściowego zrostu kostnego. Stan po złamaniu wyrostka stawowego górnego prawego C6- obecnie z cechami początkowego zrostu kostnego. Jestem po 3 miesiącach w kołnierzu ortopedycznym a za tydzień wizyta u neurochirurga chciałbym wiedzieć czy jest szansa końca kołnierza a początek rehabilitacji czy wydłużenie noszenia kołnierza.

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego! wyników RTG!
Jakie inne dolegliwości, wyniki badań , historia przebytego urazu ??
Jaki tryb życia nastrój, sen ?
Zaburzenia krążenia obwodowego ?
Pozdrawiam

Dzień dobry ,
Wydaje się że sa cechy zrostu w badaniu tomografii , co znaczy że już przynajmniej częściowo została Pan wyleczony , decyzję o zdjęciu kołnierza podejmuje lekarz po wizycie i osobistym zbadaniu Pana,