Jak leczyć stan podgorączkowy i kaszel?

Witam. Mam od jakiś 3 tygodni problem z gardłem. Zaczęło się od tego, że pojawiła się w nim gula, potem był stan podgorączkowy i kaszel na zmianę mokry i suchy, teraz kaszel znika, natomiast dalej mam uczucie jakby na wysokości nagłośni była wydzielina, której nie da się pozbyć. Przeszkadza mi to trochę, ale na szczęście nie na tyle, żebym np. nie potrafiła oddychać - nie, jest wszystko ok. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, ale powiedziała, że to tylko coś wirusowego. Krew w normie... pomocy :(

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pani spróbować inhalacji z soli fizjologicznej oraz nawilżania śluzówki gardła,dużo płynów oraz witaminy a + e w sprayu albo w kapsułkach ssać aż do rozpuszczenia.
Pozdrawiam