Jak leczyć stłuczenie stopy u dziecka?

Mój 18 miesięczny syn biegł i upadł na stopkę prawą. Może nią ruszać w lewo i prawo w górę i w dół oraz machać na wszystkie strony i go nie boli. Za to nie może ustać pod obciążeniem. Czy to tylko stłuczenie może skręcenie. Udać się z tym do lekarza i prześwietlenie? Nóżkami nie widać by była spuchnięta I żadnego siniaka.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli dolegliwości będą się utrzymywać sugeruję kontrolę u lekarza, okłady z altacetu.
Pozdrawiam