Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć stulejkę u 18-latka?

Witam mam 18lat. I mam problem ponieważ chyba mam stulejkę mój penis jest tak jak by mniejszy.. W momencie gdy próbuję naciągnąć skórę na penisie udaje mi się ale robią się takie fałdy skuty i w dodatku mój penis gdy nie stoi na rozmiar 5-6cm ale żołądź jest taki maly.. czuje się jak bym był małym dzieckiem.. mam dziewczynę bardzo ja kocham i chciał bym wyleczyć stulejkę bo domyślam się że to właśnie to jest ale pytanie moje jest takie -jak mam się wyleczyć bez ubezpieczenia (ponieważ nie mam ubezpieczenia) I dysponuje mała ilością gotówki Proszę o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne bo już mija któryś miesiąc i się boje że mi tak zostanie (mały) Z góry dziękuję
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Niestety może Pan iść tylko prywatnie do urologa. Ew. rejestracja w urzędzie pracy jako bezrobotny da Panu ubezpieczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy