Jak leczyć stwardnienie zanikowe boczne?

witam od roku boje sie ze mam stwardnienie zanikowe boczne neurolog to wykluczyl ale ja sie i tak strasznie boje czuje od roku oslabione rece nog i rąk oraz bole i ciezkosc boli mnie tez szyja mam zniesienie lordozy szyjnej nie umiem przez ten strach normalnie funkcjonowac jak sie pozbyc lęku przed tą choroba czy te moje objawy moga na nia wskazywac ? nie daje juz rady jestem wykonczona psychicznie

Witam!
Poradnia Zdrowia Psychicznego, przebadają, porobią odpowiednie testy, sprawdzą rodzaj osobowości, dostosują odpowiednie leczenie Pani emocji, kompleksów i obaw: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Jeżeli kolejki na NFZ są zbyt długie to jeszcze istnieją usługi komercyjne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.