Jak leczyć suche placki na ciele dziecka?

WItam Drodzy Państwo mam ogromny klopot z córką która ma 5 lat pojawily się na jej ciele w bardzo dużej liczbie wysychające suche placki które swędzą i wysychając pękają byliśmy już u pediatrów alergologów posiadamy badania pediatryczne oraz morfologię wszystko jest ok prócz lekkiej alergii na kota 2 w skali na 6 poziom wit d3 w normie OB 2 na(2-12) stosowaliśmy sterydy które tylko chwilowo zdawaly egzamin niewiemy już do kogo się udać i jak jej pomóc (w razie konieczności moge przeslać zdjęcia

Jeżeli głównym problemem u Pani 5-letniej córki są zmiany skórne to należy zgłosić się na wizytę do dermatologa. Najlepiej byłoby, gdyby był to specjalista dermatolog zajmujący się leczeniem chorób skóry u dzieci.