Jak leczyć suchy kaszel i problemy żołądkowe?

Witam od 2 lat mam kaszel suchy,pluca czyste,mam problemy zoladkowe ale refluksu nie zdiagnozowano,po lekach nie bylo poprawy,dieta nie pomaga,ciagle jestem poddenerwowana,wszystko mnie irytuje i latwo wpadam we wscieklosc,ciagle jestem zmeczona,tyje(84 kg),lekarz nie chce badan od gastrologa,zadnego usg,mam kluche w gardle,suchosc,kaszel dodatkowo wzmaga sie przed miesiaczkowaniem,w nocy nie spie,dusze sie,panikuje,po chwili mi przechodzi,przez kaszel ciagle sie denerwuje i tak w kolko

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych już badań będzie można zalecic odpowednie dalsze postepowanie