Jak leczyć suchy zębodół po ekstrakcji?

Dzień Dobry. Dokładnie 9 dni temu miałem chirurgicznie usuniętą ósemkę, korzenie były spore. Stomatolog nie przepisał mi antybiotyku i nie uprzedził aby nie wypłukać skrzepu. Oczywiście zrobiłem to i powstał suchy zębodół. Ból przeokropny, opuchlizna wielka, antybiotyk dostałem w 3 dobie po wyrwaniu (dalacin 600 mg) i biorę 3 tabletki/dobę do teraz. Dodatkowo ketonal 100mg co 5 godzin. Dziś już jest lepiej jeśli chodzi o ból. Obrzęk pozostał tylko pod żuchwą i lekki na zębodole od policzka. Jednak problemem jest szczękościsk. Zamiast ustępować on się pogłębia. W 4-5 dobie po zabiegu mogłem zmieścić łyżeczkę od herbaty, w tym momencie bardzo trudno mi na siłę z wielkim bólem przecisnąć tabletkę antybiotyku. Jest coraz gorzej. Co mam robić? Jest to dla mnie sytuacja bardzo stresująca. Podczas próby otwierania ust odczuwam blokadę i ból w stawie skroniowo-żuchwowym, w okolicach górnej siódemki oraz pod żuchwą w miejscu obrzęku. Proszę o pomoc.

Proszę nagrzewać rejon ekstrakcji przez 15 minut, brać 5000iu D3, 2 x 1000mg wit C i colostrum (3×3 kapsułki). Znakomita jest też ozonoterapia do zębodołu. Pozdrawiam