Jak leczyć swój ból jąder?

Witam, mam mało komfortowe pytanie. Może jednak zacznę od początku. W wieku przedszkolnym\ lub klas 1-3 jeden z kolegów uderzył mnie metalową rurką w krocze. Moje jądra wyglądały wtedy jak jeden wielki krwiak. Wszystko ładnie pięknie zeszło, jednak w okresie dojrzewania kiedy moje jądra zaczęły wytwarzać spermę zaczął się wielki ból (jakby jądra obkręcały sie wokół siebie i miały zaraz eksplodować że nawet kontakt z majtkami wywoływał łzy w oczach). Po długim czasie przełamałem się aby z moim problemem udać się do lekarza (w wieku ok 17lat). Okazało się że mam krwiaki w kanalikach które powinny samoczynnie wydalać nadmiar wyprodukowanej spermy. Teraz mam 26lat, krwiaki urosły do tego stopnia że ok. co 2tygodnie bolą mnie jądra że leżę i płacze na podłodze. Nie wiem już co mam robić... Samogwałt ani kontakt z moją dziewczyną nie pomaga bo od pewnego czasu zamiast erekcji czuje jeden wielki ból.

Lek. Michał Lenard

Powinien Pan udać się do doświadczonego urologa, który dokładnie Pana zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!