Jak leczyć swoje huśtawki nastrojów?

witam mam 29 lat mam męża którego bardzo kocham i córke ktora jest moim swiatem.mieszkam z tesciowa ktorej nie lubie i wtraca sie w nasze zycie mam tego dosc czuje sie jak piate kolo u wozu mam tego dosc jestem nieszczesliwa lecze sie za zaburzenia depresyjno-lekowe i zaburzenia osobowosci nie moge tak dlugo zyc 4 lata temu stracilam rodzicow najpierw zmarl tata a po 2 miesiacach zmarla mama tak bardzo to boli ze chcialam bym ze soba skaczyc ale niewiem co robic moj mąż mnie nie rozumie chodze do psychologa i psychiatry a co to daje biore leki pieprzone hustawki nastrojow pomocy co mam zrobic

Dzień dobry Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia (tak, jak potrafię) z powodu straty Pani Rodziców.

Napisała Pani, że chodzi do Psychologa, czy jest Pani w leczeniu psychoterapeutycznym?
Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi na co dzień.
Jak jest u Pani z regularną aktywnością fizyczną?
Jak z suplementacją, szczególnie chodzi o magnez (jak najwięcej "magnezu w magnezie")
witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12) wit. d3, selen, kwas foliowy - w porozumieniu z Lekarzem.
Jak jest u Pani z jakością odżywiania?
Jak ze snem?
Czy ma Pani zaufane/bliskie grono Znajomych - m. in. bliską relację z Koleżanką, z którą mogłaby Pani szczerze rozmawiać, zachowywać się, nie czując się/nie będąc ocenianą?

Zachęcałabym Panią (do poważnego rozważenia) do praktykowania technik relaksacyjnych/medytacyjnych, które byłyby dla Pani przydatne w radzeniu sobie z zasygnalizowanymi przez Panią stanami emocjonalnymi.

Z życzeniami dla Pani radości oraz pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605