Jak leczyć szumy uszne, zmęczenie i senność?

Witam , od dłuższego czasu coś sie ze mną dzieje , jestem ciągle senna ,zmęczona ,bez sił , mam zimne ręce stopy , palce mi drętwieją ,u prawej ręki palec IV ,a u nogi III palec , bardzo często boli mnie głowa , jest mi zimno ciągle (nawet jak są upały) ,jestem nerwowa ,rozdrażniona ,czuje na głowie jakby stado mrówek , wypadają mi rzeczy (jakby przypadkiem ) bolą mnie kolana i łokcie ..Czuje się czasami tak jakbym miała gorączkę a jej nie mam , występują tez szumy uszne . Proszę o radę ;)

Witam!
Najlepiej lekarz rodzinny, zbada fizykalnie, zleci podstawowe badania laboratoryjne i w razie potrzeby odpowiednio pokieruje. Objawy, które Pani przedstawiła są zmienne, niezgodne z anatomicznymi obszarami unerwienia, do tego spory ładunek emocjonalny, to wszystko może wskazywać na nerwicę - leczenie poszczególnych objawów jest mało uzasadnione ponieważ, moim zdaniem, problem może leżeć w psychice. Czasem wyjaśnienie konfliktów, kompleksów i naszych obaw daje lepsze efekty niż całe tony tabletek.
Z poważaniem
W. Łuczkowski