Jak leczyć tak silny ból, który uniemożliwia mi sen?

Witam jestem w 29 tygodniu ciąży , od 3 tygodni zmagam się z uporczywym bólem ostatniego zęba po lewej stronie górna szczeka który promieniuje bólem i pulsuje na polowe szczęki, konsultowałam się z kilkoma stomatologami każdy odmówił leczenia ponieważ potrzebę jest prześwietlenie którego noe można kobiecie w zaawansowanej ciąży wykonać, cozy naprawde pozostaje mi czekanie do czasu po porodzie ? Jak leczyć tak silny ból który uniemożliwia mi sen:(

Uważam,że ząb jest do ekstrakcji,a zdjęcie można zrobić z przysłonię ciem brzucha fartuchem rentgenowskim.Bardziej szkodliwe dla dziecka jest branie dużej ilości lekow przeciwbolowych.