Jak leczyć tę krostkę na podudziu?

Witam. Od paru lat na lewym podudziu mam chrostke. Poczatkowo prubowalam ja wycisnac ale bezskutecznie, niechcacy przycielam ja przy depilacji i od tej pory wyglada jak bordowa plaska plama na nodze. Z jakis czas temu na tej samej nodze wyszla mi druga taka sama chrostka ta jest wypukla. Czy powinnam z tym isc na jakies konaultacje. Czy to moze byc cos groznego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u dermatologa, najpewniej to brodawka albo znamię barwnikowe.
Pozdrawiam