Jak leczyć te plamienia po usunięciu macicy?

dobry wieczor moja mama ma problem ktory ja bardzo przestraszyl,poczatkiem grudnia przeszla zabieg usuniecia macicy i jajnikow,poczatkowo miala to byc tylko macica ale ze okazalo sie za ma jakies miesniaki czy cos podjeto decyzje o usunieciu wszystkiego aby uniknela krojenia za pol roku.Teraz zaczela troche plamic i P.Dr na usg zobaczyla jakis guzek wielk. 3cm i podobno sie bardzo ździwila skad sie to wzielo i ze nie wie co to.i to mame najbardziej dobilo.dodam ze na badaniu 2 mies.temu bylo ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i być może biopsja w zależności od umiejscowienia . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa