Jak leczyć tę plamkę w oku?

Mam wyrównaną cukrzycę typ2 /tabletki/. Ostatnio pojawiła się plamka w lewym oku, zasłaniająca obraz i ostrość widzenia. Okulista twierdzi, że to na skutek cukrzycy, diabetolog, że nie są to powikłania cukrzycowe. Badanie OCT wykazało płyn - okulista zalecił leki moczopędne. Nie wiem czyja diagnoza jest prawidłowa i jak to prawidłowo leczyć. Dziękuję za odpowiedź.

Witam. Leki moczopędne tylko krotko. Do oka Yellox i dexafree .jsk nie pomoże szybko to wykluczyć błonę podsiatkowkowa CNV .wtedy AF i inj.dogalkowe np Eilea. Pozdrawiam serdecznie