Jak leczyć te powiększające się afty?

Witam Od czasow dziecięcych mam ciagle afty w buzi i ciagle powiekszajace sie wezly chlonne na szyi lekarz powiedzial wtedy ze mam zaburzona odpornosc i tak juz bedzie minelo 16 lat a nadal to trwa przyplatalo sie jeszcze przewlekle zapalenie zatok i mam juz od 16 lat 10 odczynowych i zwloknialych wezlow i jeszcze jakies zwapniale czy nigdy sie z tego nie wylecze afty sa moja udreka przy okresie sie pojawiaja nawet przy lekkim przewianu prosze o pomoc

Wymagasz kompleksowej diagdnostyki hematologicznej. lekarz rodzinny winien Cię skierować do Kliniki na taką diagnostykę. Jeżeli Cię nie skieruje to zmień lekarza rodzinnego