Jak leczyć ten bąbel na czubku głowy?

Na czubku głowy 3 tygodnie temu pojawił mi się bąbel, niebolący, wypełniony cieczą. Miałem nadzieję, że zniknie. Po około 3 tygodniach zauważyłem dwa kolejne, zaraz obok pierwszego, jakby się zlały, podczas prysznicu wypadły mi z nich włosy i teraz nieestetycznie wygląda. Zdjęcie tutaj: http://imgur.com/a/YIx91 Nie widać ujścia dla ropy. Maść ichtiolowa używana przez dwa dni nic nie zmieniła. Co to jest? Co zrobić? Jako że jest długi weekend i święto nie dostanę się do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakiś uraz? Nowy kosmetyk? Coś nowego co mogłoby uczulić? Jaki charakter pracy?