Jak leczyć toczeń rumieniowaty układowy?

Witam 5 lat temu u mojej mamy zdiagnozowano toczen rumieniowaty układowy. Mama brała leki Arechin Encotron lecz nadal miała dni kiedy bardzo bolały ja stawy robiły się owrzodzenia w jamie ustnej. Tydzień temu była u lekarza zrobiła kontrolne badania ana i lekarz powiedział że mama już nie ma toczenia. Jak to możliwe.? Lecz jeszcze nadal u mamy pojawiaja się bóle stawów dodam że mama choruje też na rzs i osteoporoze ale jeszcze czasami pojawiają si e nadzerki w jamie ustnej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do reumatologa ale może innego aby ogarnąć wszystkie dotychczasowe wyniki badania . Toczeń jeśli rozpoznany to tak nie znika