Jak leczyć toksoplazmozę wrodzoną?

Dzień dobry, stwierdzono u mnie toksoplazmozę wrodzona, pogorszył mi się wzrok. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z widzeniem. Dopiero w tamtym roku w listopadzie kiedy dostałam wylewu podsiatkòwkowego. Jestem zrozpaczona, nie wiem gdzie mogę szukać pomocy. Dostałam trzy zastrzyki avastinu i powiedziano mi, że mam więcej nie przychodzić do kontroli chyba, że się pogorszy. Proszę o pomoc czy jest jakaś szansa, że te zrosty można zlikwidować, by poprawić widzenie. Pozdr. Zrozpaczona i bezradna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza okulisty ponownie i na konsultacje do lekarza chorob zakaźnych