Jak leczyć torbiel na jajniku?

Witam. Wykryto u mnie torbiel na jajniku 4 cm 1 lekarz stwierdził że można to wyleczyć farmakologiczne Przepisał tabletki od 17-23 dnia cyklu przez 2 cykle Kolejny stwierdził że torbiel jest tylko do usunięcia laparoskopowego. Zrobiłam badanie CA 125 wynik 74.67 u/ml Od 3 miesiączek mam okropny ból przez godzinę który wyłancza mnie z życia Mam 28 lat i kiedyś planuje dzieci Prosze o poradę czyja opinia mam się sugerować i gdzie leczyć

Witam, decyzja należy do Pani. Nie mogę narzucić czyją opinią m się Pani sugerować