Jak leczyć trądzik skóry głowy?

Witam. Jakis rok temu powstala mi lysa plamka na glowie i brodzie wlosy tam rosna ale biale. Po pol roku na uszach zaczolem dostawac duzo wagrow i podskornych pryszczy. Pi mi3siqcavu wlosy zaczely sie przezedzac doastaje atakow pryszczy uszy wygladaja strasznie na kazdym milimetrze jest pryszcz lub wagr twarz tak samo plecy klatka piersiowa penis i dookolola gdzie kolwiek rozsciagne skore to mam wrazenie ze jest zbydowana z pryszczy. Wlosy sa wiecznie tluste swieca sie skora tak samo uszy sa cale w podskornych krostach wygladaja strasznie wystarczy ze leciutko dotkne platka usznego a te pryszcze strzelaja z kazdej strony. mam wrazenie jakby cos sie przemieszczalo po glowie ramionach im wiecej pryszczy zdusze tym wieksza ilosc sie ich pijawia pomocy mam 27 lat a wlosy rosna tak rzadko mam tak pryszczate uszy ze nie czuje ze je dotykam.... prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u dermatologa, który Pana zbada, oceni zmiany skórne i zastosuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!