Jak leczyć trądzik w zimie?

Witam. W ostatnim czasie- podczas mrozów i zimna pojawił mi sie większy wykwit trądziku. Mam 25 lat. Stosuje takie maści jak - normaclin, differin i na rano cethapil dermacontrol. Czy powinnam cos zmienić ?

Dzień dobry
Proszę skonsultować się z kosmetologiem. Szczegółowy wywiad i badanie skóry pomogą ustalić przyczynę problemu i dobrać kurację, która pomoże trwale i skutecznie rozwiązać problem.

pozdrawiam
IJ