Jak leczyć uciążliwy ból lędźwi?

Mam 25 lat od dwoch lat zmagam się z bolami kregosłupa w części lędzwiowej. W miejscu kosci pomiedzy dwoma pośladkami ból jest raz z jednej strony raz z drugiej czasami spina pośladek a czasami jest ból stopy. Jeżeli boli któraś z tych częsci zazwyczaj inna przestaje boleć. Zrobiłem rezonans, tomograf i rtg w przeciągu 2 lat części lędzwiowej, żadne z tych badań nie wykazało jakich kolwiek nieprawidłowości. Byłem również u dwoch neurochirurgów ktorzy uważają że nie jest związane to z kręgosłupem, dodam że ostatnio miałem zapalenie prostaty byłem u urologa on natomiast też nic nie stwierdził i mowi że nie wie skad mogą być bóle lędzwiowe , ponieważ nerki i jama brzuszna jest w porządku. Rownież w tym czasie robiłem badania krwi i posiewu moczu i też nie wykazało nic złego , wszystkie badania są w normie. A ja jednak czuje, że ze mna jest coś nie tak ciągle mnie boli w tych miejscach najcześciej w lędzwiach tabletki przeciw zapalne i bólowe pomagają chwilowo po zakończeniu ich ból powraca a ja mam coraz większy ból psychiczny bo nie wiem co mi jest i nikt nie umie mi w tym pomóc, rehabilitanci mówia rownież że nie posiadam objawów rwy kulszowej oraz tego że mógłbym mieć zablokowany jakiś staw krzyżowo biodrowy ,proszę o pomoc i nadanie jakiegoś kierunku co z tym robić. Dodam jeszcze że ból w przeciagu dwóch lat nie ustąpił na tyle by o nim nie myśleć proszę o pomoc.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami, historią leczenia ; Ocena neurologiczna i ocena ogólnego stanu zdrowia;

Jaki tryb życia?, sen? Nastrój? Inne schorzenia ??
Pozdrawiam i zapraszam