Jak leczyć uciekające oko?

Witam moja córka ma 7 miesięcy pediatra na wizycie kontrolnej stwierdził że ucieka jej oczko do środka zatem udaliśmy się na konsultacje do okulisty i patrząc doktor na nią stwierdziła pozornegozeza. Ma już taki kształt twarzy syn starszy miał podobnie, ale dodatkowo wykonano badanie dna oka i tu szok jedno i drugie oko 7.25 bardzo duża wada. Czy jest szansa na całkowite wyleczenie czy zez pozorny w tym przypadku po zaczęciu noszenia okularów się wyrówna??

Witam.jsk ma plus 7 dptr wady to nie jest to zez pozorny .należy dać okulary jsk najwcześniej. Jeżeli naprawdę ma plus 7 to się to nie wyrowna raczej, ale oczywiście medycyna to fakty a nie prognozy. Istotne jest ze ma dziecko widzieć dobrze a nie czy w okularach czy bez. Proponuję konsultację u drugiego specjalisty w razie wątpliwości. Po Atropinie. Pozdrawiam serdecznie