Jak leczyć ucisk w skroniach i zatkany nos?

Od marca mam ucisk w skroniach i zatkany nos. Lekarz stwierdził zapalenie zatok i dał antybiotyki. Stosowałam też wodę hipertoniczna i inchalacje i po nich odblokowal się nos i zaczęło mi lecieć ale nie ropa tyłka przezroczysty śluz. Uciski się skończyły i czułam się dobrze 3 tygodnie i niestety nawrocilo. Laryngologa stwierdził alergiczne zapalenie zatok (mam alergie i nieżyt nosa) i zalecił sinupret, tabletki na alergie i sterydy donosowe. Raz jest dobrze a raz uciska. proszę o radę bo zwariuj

Pan dochtor powinien to dokładnie i zgodnie ze sztuką lekarską i abecadłem którego nauczył się na studiach lekarskich dokonać diagnostyki pana schorzenia aby na podstawie tych badań i tej diagnostyki ustalić Panu celowane leczenie tego konkretnego, rozpoznanego schorzenia a nie tak jak do tej pory strzelaniem lekami jak w przysłowiowy płot kulami.