Jak leczyć uraz barku podczas podciągania?

Dzien dobry. Mam pewien problem z barkiem. Sytuacja miala miejsce w sierpniu rok temu podczas podciagania na drazku prawy bark "strzelil" bo bylo slychac jakby strzal,hukniecie i wiszac na drazku prawa reka opadlem. Bylem u fizjoterapeuty i metoda manualna doprowadzil do funkcjonalnosci barku jednak pelen ruch reka jest prawidlowy ale przy koncu ruchu odczuwam bol w momencie gdy lokiec jest przy glowie. Ruch rotacyjny zew- pod koniec odczuwam bol na srodku i w bocznych pasach barku. Pomocy!

Byc może pozostała jakaś blizna która na samym końcu zakresu nie pozwala pokonać oporu tkanki. Ważne gdzie ten ból się lokalizuje, jeśli z przodu w stawie może to oznaczać zaburzoną linię stawu i prowokować ciasnotę podbarkową która jesli długo bedzie sie utrzymywać może doprowadzić do ponownego uszkodzenia.