Jak leczyć uraz bokserski?

Witam. Mam pytanie do lekarzy ortopedii. 2 tygodnie temu po walce bokserskiej i uderzeniu w zebra odniosłem kontuzje. Myślałem ze to standardowe obicie/stłuczenie ale martwił mnie brak siniaka i ogromny ból przy poruszaniu. Nie bylo krwi ani problemów z oddychaniem. Przebywam za granicą w Szkocji i służba zdrowia mnie tu poprostu przeraża że względu na ogólny brak pojęciami leczenia dosłownie wszystkiego paracetamolem, ale po tygodniu zdecydowałem udać się do szpitala. Żebro zostało przeswietlone na moja prośbę ponieważ pani doktor juz po przebadaniu mnie rękoma stwierdziła ze jest złamane lub pekniete i chciała odesłać mnie do domu twierdząc ze tu i tak nic sie nie poradzi. Po zrobionym foto żeber stwierdziła złamanie i pokazała palcem na manekinowym szkielecie miejsce złamania. (nie otrzymałem żadnego wyniku ani opisu wiec nie mogę tu napisać nic dokładnie) pokazała prawe : drugie żebro od dołu po środku żeber na boku jakby na łączeniu części przedniej i boczno-tylnej ( choć moim zdaniem jest to pierwsze zebro) nic wiecej sie nie dowiedziałem tylko tyle ze mam odpoczywać i uważać w pracy. Moje pytania to: 1. Jak zabezpieczać/unieruchamiac Żebro zeby sie dobrze zrosło. Czy bandazowac? 2. Miejsce złamania jest zapadnięte i nie symetryczne co do drugiej strony żeber. Czy tak juz zostanie i tak sie zrosnie czy wroci do swojego normalnego równego ułożenia/podniesie się? 3. Jak długo bedzie sie zrastac i czy bedzie to odczuwalne aby wiedzieć ze proces zrastania postępuje? 4. Pracuje fizycznie .. ciągle .. ponieważ nie mogę pozwolić sobie na dni wolne. Oszczędzam się jak moge. Ale jakich ruchów unikać w trakcie gojenia? 5. Jakie suplementy czy witaminy przyjmować aby polepszyć zrastanie? Jakie maści? 6. Pytanie najważniejsze dla mnie jako sportowca... - Kiedy mogę wrócić do jakiegokolwiek treningu? - kiedy Żebro bedzie juz na tyle twarde i pozwoli mi znowu walczyc ponieważ w planach mam duży turniej bokserski za pare miesięcy? - czy aktualnie mogę pływać na basenie? Ponieważ musze utrzymywać wagę aby nie przytyć a od dwóch tygodni nie robie nic i martwię sie przytyciem. Jesli pływać to jakim stylem i jakiego unikać? P.s. Aktualny stan kontuzji po dwóch tygodniach to ból w miejscu złamania przy dotknieciu, ból przy kaszlu, ból przy leczeniu na tym prawym - chorym boku. Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi każdemu z lekarzy oraz poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie.

szanowny Panie, ze względu na sport przez Pana wykonywany zalecam konsultację u ortopedy