Jak leczyć uraz głowy?

Witam, po tabletkach odchudzających z dużą zawartością kofeiny zemdlalam rozcielam głowę dostałam ataku padaczki której nigdy nie miałam, pogotowie zrobiło mi badania tomografie głowy, rezonans magnetyczny I wszystkie wyniki OK jedynie badanie eeg Pokazuje odpowiedź fotoparoksu, która pokonała bodziec mniej niż pół sekundy, a w eeg po nieprzespanej nocy wyszło Zaostrzona aktywność w rejonach ciemieniowych występuje u 2%zdrowej populacji. Wszystko działo się w UK, bardzo proszę o odpowiedź czy ten wynik z eeg świadczy o tym, że mam padaczke

Lek. Paweł Szadkowski

Jeden napada nie jest padaczką. Zawsze jednak należy wdrożyć odpowiednie działania diagnostyczne. Sugeruję pozostawać pod opieką neurologa.