Jak leczyć uraz kolana u 26-latki?

Witam 3lata temu spadlam na beton z 1.5m na kolano bolalo rok .myslalam ze jest pobite po roku od urazu na rtg wyszlo cylindryczne rozrzedzenia kostne w okolicy klykcia bocz. Kosci piszcz.podkorowy przbieg nacz.tetniczego co to jest jak leczyc.Nadal mnie boli szczegoln po calym dniu na nogach czy moge nosic jakis stabilizator czy leki prosze o pomoc bo juz z bolu nie daje rady.minelo tyle lat a nadal boli i jest opuchniete po calym dniu a w nocy jest uczucie wyrywania nogi ze stawu kolanowego

Przede wszystkim musi pani pójść do ortopedy celem badania. Lekarz po badaniu pacjenta może wystawić zalecenia odnośnie dalszego postępowania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.