Jak leczyć urazy skóry okolic intymnych?

Witam, mam kłopot natury intymnej. W trakcie stosunku mój partner niechcacy otarł /rozciął paznokciem fragment skóry w okolicach przedsionka pochwy - mała ranka i luźny kawałek skóry - i podraznil fragment uscia cewki moczowej - bolesne oddawanie moczu, pieczenie. To dość niefortunna rana, czy są jakieś maści łagodzące, wspomagające gojenie, czy konieczna jest wizyta u ginekologa? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sugeruje wizytę u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć