Jak leczyć uszkodzenia odbytu po porodzie?

Jestem rok po porodzie naturalnym. Niestety bylam nacieta i mimo to peklam. Rowniez mam uszkodzony zwieracz odbytu i problem z trzymaniem stolca. Podczas seksu odczuwam duzy luz a maz nic nie czuje. Zalecenia proktologa oraz fizjoterapeutki elektrostymulacja sonda doodbytnicza oraz dopochwowa. Od 2 miesiecy wykonuje cwiczenia i jesli chodzi o pochwe to wciaz czuje luz. Czy to sie zmieni? Po jakim czasie beda jakies rezultaty?. Jestem zalamana

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ustalenie dalszego postępowania.