Jak leczyć uwapniony złóg w pęcherzyku żółciowym?

Witam zrobiłem USG brzucha - Pęcherzyk zółciowy niepowiększony, cienkościenny, z pojedynczą zmianą słabo uwapnioną śred. 6mm – grudka zgęszczonej żółci lub uwapniony złóg. W jaki sposób można się tego pozbyć??? jeżeli tak to w jaki sposób??? Czy jest narazie jakies zagrozenie zycia?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję powtórzyć badania usg i udać się do lekarza chirurga po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.