Jak leczyć włókniaka okolic intymnych?

WItam, mam w okolicach intymnych wlokniaka (tak mi sie wydaje) - odstajaca od skóry kulka w kolorze ciala, byla tam odkad pamietam. Od dwoch dni to miejsce jest bolesne, a sam wlokniak zaczerwiniony i jakby spuchniety, twardszy. Czy powinnam sie obawiac?

Szanowna Pani, taką zmianę można wyciąć. Proszę udać się najpierw do dermatologa