Jak leczyć wodonercze?

Dzien dobry. Nerka lewa nie wydziela cieniujacego moczu. Cechy przewleklego wodonercza lewostronnego- znacznie poszerzony ukm i scienczała warstwa miaszowa nerki, moczowód poszerzony do 8mm, niewidoczny w odcinku przypecherzowym. 5 lat temu przeszłam leczenie chemioradioterapię rak szyjki macicy III b, do tej pory nerka mi nie dokuczła niestety teraz to jeden wielki ból. odmowiłam nefrostomii, mam dzicko z mpdz nie wchodzi w rachube. co robic usunac , chodzic z tym dalej ? czy mi cos grozi

Witam , jeśli nie podda się Pani nefrostomii-to straci Pani nerkę!!! - jeśli ta nerka jeszcze funkcjonuje!!! PROSZĘ SLUCHAĆ ZALECEŃ SPECJALISTÓW!!! z.żurawski