Jak leczyć wrastające włoski u 23-latka?

Nie miałem problemu z cera. Ostatnio mam problemu z zaczerwienienieniem. Myśle,ze jest to spowodowane wyrastającymi włoskami. Proszę o pomoc. Meczy mnie wyrywanie dzień w dzień włosków:(

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Na wrastające włosy również bardzo pomocna jest mikrodermabrazja wykonanie kilku zabiegów w odstępach co 2 tygodnie. Można również pomyśleć o depilacji laserowej jesli włosy sa koloru ciemnego.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa luba lekarza medycyny estetycznej .. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Najskuteczniejszym zabiegiem na wrastające włosy jest mikrodermabrazja , później można zastosować depilacje laserową.