Jak leczyć wycieki podpochewkowe ścięgien i prostowników palców?

Witam jakies pół roku temu mialem pekiecie kosci ludeczkowej w nadgarstku lewym lekarz prowadzoncy skierowal minie na fizioterrapie krioterapia laser jonofreza pszeszedlem 10zabiegow fizioterrapi zrobile badanie usg i wykazalo mi wycieki podpochewkowe sciegen i prostownikow palcow i nadal nie wiem co daleej prosze o info

Do tego pory miał Pan wyłącznie fizykoterapię, a to nie jest pełna fizjoterapia. Proszę spróbować rozćwiczyć poszczególne palce, ćwiczenia bez oporu w pełnym zakresie. Ćwiczenia wykonywać w miarę możliwości bez mocnego bólu. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki