Jak leczyć wylewy do ciała szklistego?

Mam wadę wzroku astygmatyzm. Trzy lata temu miałem zrobione oba oczy komputerowo . Dziś mam jedno oko -1 a drugie -2. Byłem u okulisty bo zauważyłem w jednym oku słabszą ostrość niż w drugim , bo gdy przysłoniłem jedno oko przez drugie nie widziałem cyferki na domie tak jak drugim. Widoczne są wylewy do ciała szklistego dlatego mam skierowanie do poradni okulistycznej - laserowej . Co mam dalej robić .

Witam,
wylew do środka do oka jest zawsze stanem bardzo poważnym.
Najpierw trzeba sprawdzić dlaczego wylew się zrobił.
Czasem można poczekać żeby się wchłonął sam ale często trzeba zrobić operację witrektomię i wylew usunąć jak również usunąć przyczynę która go wywołała.

Czasem pod wylewem możne zrobić się odwartwienie siatkówki albo móże bīć cukrzyca która wymaga lasera i jeżeli się tego nie zrobi oko straci widzenie na zawsze.
Musi się Pan skonsultować z okulistą który operuje!