Jak leczyć wylewy pod skórą u 89-latki?

Witam. Kobieta ma 89 lat. Na obu rękach od paru lat pojawiają się jej dość duże, ok 10 do 20 cm2 wylewy krwawe pod skórą. Z czasem sinieją i się wchłaniają. Nie bolą. Próbowałam podawać Rutinoscorbin ale nie pomógł. Kiedyś brała jakieś leki, dzięki którym wylewy się już nie pojawiały. Niestety, nie pamięta nazwy tych tabletek. Proszę o radę, co można zrobić, by tych wylewów już nie było. Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Proszę oznaczyć parametry krzepliwości krwi (INR, APTT) oraz wykluczyć możliwość przyjmowania i przedawkowania leków przeciwkrzepliwych. Polecam wizytę u lekarza i nie odstawiania leków na własną rękę! Ewentualnie lek taki jak cyclonamina może pomóc. Pozdrawiam i życzę zdrowia.