Jak leczyć wypadanie włosów przy Hashimoto?

Witam mam 35 lat. Od 2014 lecze niedoczynność tarczycy hasimoto. Od tego czasu wypadaja mi wlosy na chwile obecna mam przeswity na czubku glowy. Hormony ktore robilam .wszystko jedt w normie tylko zaniepokoily mnie wyniki Kortyzolu 10.90 ug/dl pobrano 8 rano i ACTH 12.77 pg/ml. Lekarz mowi ze to sa dobre wyniki. Tatczyca wyrownana od 2 lat a wlosy wypadaja. Zaczelo sie lysienie prolaktyna 5.42 FSH 5.29 mlU/ml LH 3.20mlU/ml Estradiol 22.34pg/ml DHEASo4 130 ug/dl SHBG 27.38nmol/l insulina 48.2 ulU/ml. Prosze o pomoc ferytyna 23 zelazo 113. Karmie piersia mam roczne dziecko.

Karmienie piersią i okres po ciąży niestety często nasilają problemy z włosami, trzeba to przeczekać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.