Jak leczyć wysypkę w obrębie krzyżowym powyżej pośladków?

Peoszę o pomoc! Mam wysypkę w obrębie krzyżowym powyżej pośladków, ale po obydwóch stronach oraz po prawej stronie na twarzy. Są to bąble rozpalone bolace. Lekarz stwierdził że to jest Półpasiec I przepisał mi leki. Natomiast jeśli poszłam do kontroli po tygodniu, był inny lekarz i powiedział że to nie jest Półpasiec bo nie występuje na dwóch połowach. Jest to okropne, bardzo bolące i wycieka z Bąbelków woda jak pękają.nie wiem jak mam reagować. Obawiam się że może być za późno. Proszę o pomoc, czy to jest powód do obawy, czy powinnam to z ignorować? Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Ewa

Proszę udac się do lekarza poz lub dermatologa, po obejrzeniu i zbadaniu skóry lekarz wdroży odpowiednie leczenie. Nie ma mozliwości po opisie zdiagnozowac pacjenta i przepisac mu leki!!!