Jak leczyć zaburzenia erekcji po rozstaniu z dziewczyną?

Witam . Mam 25 lat i od roku czasu po rozstaniu sie z moja partnerka mam roblem z Erekcja z kazda nowa. Mój członek nie chce stanac albo po chwili opada. Nigdy nie miałem z tym problemu. Czym moze byc to spowodowane ? Mam wrazenie jak by spadł mi poziom testosteronu, kiedys mogłem to robic codzinnie a teraz nawet nie mysle o tym przez Tydzien. Dodam ze na lewym jadrze pojawił mi sie wodniak i oba jadra sa bardzo małe (zazwyczaj były duze w dotyku)

Mgr Anna Jurek Psycholog, Łódź

Szanowny Panie,
nabyty wodniak jądra może być oznaką stanu zapalnego, urazu lub innych dolegliwości, które wymagają konsultacji urologicznego oraz odpowiedniego leczenia. Być może wyleczenie tej dolegliwosci sprawi, że Pańska potencja przestanie sprawiać Panu kłopoty. Jeśli nie, nalezy rozważyć psychogenne podłoże problemow z erekcją. Sugeruję spotkanie z psychologiem seksuologiem celem diagnozy oraz terapii.
Pozdrawiam serdecznie.