Jak leczyć zaburzenia erekcji u 34-latka?

Witam mam problem ze wzwodem przy partnerce pomimo stymulacji nawet nie drgnie a jak ruszy to na sekundę zauważyłam że nie tylko przy jednej partnerce ten problem się pojawią ale przy innych też nie wiem co robić nie mamy stosunków i muszę się masturbować co mam zrobić z góry dziękuję

Dzień dobry!

Należy osobiście skonsultować się z seksuologiem i, w zależności od pogłębionej oceny sytuacji, podjąć leczenie. Zazwyczaj opiera się ono na psychoterapii i/ lub leczeniu farmakologicznym.

Pozdrawiam!