Jak leczyć zaburzenia erekcji u młodego mężczyzny?

Mam problemy ze erekcją: Nie mam porannych erekcji (w 2017 miałem tylko 3-5 ) jeszcze 2,5-3 lata temu miałem codziennie i jestem tego pewny później zaczeła zaniknać ale nie zwracałem na to uwagi ponieważ nie miałem partnerki. Problem z erekcją występuję w każdej formie tj. Podczas masturbacji czasami nawet nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu a czasami mam orgazm przy niepełnym wzwodzie bardzo żadko zdarza się że mam pełną erekcję oraz orgazm. Przy oglądaniu filmów porno jest ten sam problem i podczas próby z partnerką jest dokładnie to samo nie wiem czy to jest problem naczyniowy czy też hormonalny. Teraz po tych lekach (Cialis clostilbegyt Ranlosin i Levoxa) mam znacznie częstsze erekcję bywa tak że siedząc w pracy wystarczy że pomyślę o mojej partnerce dostaje tak silnej erekcji że mógłbym spokojnie podjąć próbę to samo jest w sypialni gdy leżę wystarczy że ją zobaczę to mam erekcję. Ale wystarczy że zmienię pozycję z leżącej na inną to już czuję że ciśnienie mi opada w penisie i robi się miękki. Zdecydowanie najsilniejsze erekcje mam gdy leże na plecach na łóźku. Najczęściej zanik erekcji pojawia się podczas stosunku ale zdaża się że do stosunku nie dochodzi ponieważ już zanik mam przed wejściem i nie mogę włożyć penisa do pochwy (dzieije się tak również podczas masturbacji przy zmianie pozycji). Dodatkowo po orgazmie mój czas refrakcji jest niezwykle długi minimum 5h czy da się to w jakiś sposób obniżyć O mnie 24lat 91kg 184cm budowa ciała normalna, praca siedząca 8h nie stresująca, dobrze zarabiam nie martwię się o przyszłość (poza erekcją), nigdy nie byłem chory na jakieś poważniejsze choroby, urazów ciała nie mam żadnych jedynie 20 lat temu uderzyłem się głowę i miałem zszywaną jednak to nie było coś poważnego, Papierosów prawie nigdy nie paliłem (jedno zaciągnięcie się niedopałka w wieku 8lat) alkocholu praktycznie nie piję, żadnych narkotyków nie brałem. Zawsze byłem okazem zdrowia miałem świetnie wyniki w szkole i na studiach. Jedyne co mi do głowy przychodzi co mogło wpłynąć tak znacząco jest siedzący tryb życia, słaba dieta, mało sportu. Chociaż ostatnio zwiększyłem aktynowść do 8km dziennch spacerów (2 ostatnie miesiące) . Nie masturbuję się często właściwie tylko gdy chce sprawdzić czy coś się zmieniło tj 1 raz w miesiącu . Obecne przyjmowane leki / suplementy : Cialis 5mg, Clostilbegyt 50mg, WelbutrinXR 150mg, Levoxa 500mg, Ranlosin 0,4mg, Euthyrox 37,5mg, Tribulus Teresstris 1000mg, Urinal 2x dziennie Partnerka jest cały czas ta sama jest to najbardziej atrakcyjna kobieta jaką znam wręcz szaleje za nią i ona za mną jest wzajemność. Obecne objawy: Zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, bardzo długi czas refrakcji Prawdopodobne przyczyny to : przewlekłe zapalenie prostaty, Obecny tryb życia: średnio aktywny, zła dieta, bez stresowy, czasami budzę się wcześniej Ochota na seks: bardzo duża I teraz moje pytanie czy mogę jeszcze coś zrobić w celu poprawienia mojej potencji ponieważ moje wyniki badań nie są jakieś bardzo tragiczne ale też nie najlepsze duża ilość osób jest odemnie mniej sprawna fizycznie, są otyli , palą piją, biorą narkotyki i mimo to są sprawniejsi. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić? Niedawno widziałem że jest klinika która zajmuje się takimi problemami koszt badań to około 2k nie jest to dla mnie duzy problem ale też nie chcę wydać dużo i się znowu rozczarować i tak już obecnie na te wszystkie badania leki i suplementy plus wizyty wydałem pewnie już dużo więcej. Co jesszcze ? już nie wiem co robić...

Brak spontanicznych i porannych wzwodów może wskazywać na przyczyny biologiczne - np. zaburzenia hormonalne. Proszę wykonać badania poziomu testosteronu, prolaktyny, hormonów tarczycy, cholesterolu, glukozy i ciśnienia tętniczego. Konieczna jest również dokładna diagnostyka prostaty - podejrzewa Pan zapalenie...

Jeśli wyniki będą prawidłowe - przyczyną zaburzeń prawdopodobnie są czynniki psychologiczne (np. konflikty w związku, urazowe zachowania partnerki, zanik jej atrakcyjności itd.). Pozdrawiam serdecznie!

http://www.slomka.org/