Jak leczyć zaburzenia okresu po porodzie?

Witam. Od kiedy urodziłam synka tj 2.5roku mam problem z okresem. Mianowicie przez ten czas miałam może z 5-6razy. Wywoływany miałam najpierw duphastonem pojawił się potem znowu brak kolejne badania i kolejny lekarz i Luteina. Ostatni lekarz zrobił mi usg podejrzenie pcos. Hormon LH 6,77, prolaktyna 9,63, Hormon FSH 5,38. Dodam że mam problemy z tarczyca (niedoczynnosc) teraz tsh po zastosowaniu większej dawki wynosi 0,36. Moje pytanie dotyczy tych badań jak je odczytać skoro nie mam okresu?

Bez podania jednostek miar w jakich zostały wykonane badania i norm wyników (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Pani nie zinterpretuje podanych wyników badań. Proszę zawsze je podawać obok wyników. Oprócz tego wyniki badań hormonów płciowych są uzależnione od cyklu miesiączkowego i pory dnia w jakich krew na badania została pobrana.