Jak leczyć zaburzenia osobowości oraz trudności z przeżywaniem stresu?

Witam .Mam na imię Darek46lat.Jestem po kilku próbach S mam zdiagnozowane silne zaburzenia osobowosci oraz trudności z przezywaniem stresu .Ale moja partnerka nie rozumie rego i caly czas wypomina mi ze to jest tylko moj wymysl .Od kilku lat nie uklada sie nam.Sa dni ,ze nic mi sie nie chce najlepiej to bym skonczyl ze soba.Dwa lata temu trafilem do szpitala tam lekarze postawili mnie na nogi i czulem sie w miare dobrze .Ale o na stwierdzila ze leki nie sa mi potrzebne i przestalem je brać.Od tego czasu mam nawracajace wahanie nastroju.Uczeszczalem na terapię .Na którymś spotkaniu rozkleilem się i terapeutka podjęła decyzję o mojej hospitalizacji.Chce zaznaczyc jak moj stan sie pogarsza albo łapię dola wiem ze źle robie to odstawiam leki i wtedy jest ŹLE.Zamykam sie w sobie i koniec.Nie mam dla kogo żyć .To jest nie dozniesienia.POMOCY.

Witam,

wymagane jest systematyczne leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne ukierunkowane na zaburzenia lękowe związane ze stresem a następnie leczenie przyczyny, czyli zaburzenie osobowości, wskazana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna oraz psychoterapia skoncentrowana na schematach.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry.

Jestem pełen zrozumienia dla Pana sytuacji.
Ważne jest to, że można to zmienić, że nie musi
tak być!

Myślę, że odpowiednią formą pomocy dla Pana
jest leczenie farmakologiczne pod opieką
psychiatry oraz stałe leczenie psychoterapeutyczne.

Życząc tego, co jest Panu najbardziej potrzebne,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomed

Dzień Dobry Panu,

Tak nie musi być!
Zacznę od podziękowania Panu, że zechciał się Pan podzielić swoją częścią historii osobistej.

Bazując na opisie Pana symptomów, wskazane byłoby by najpierw podjął Pan pracę nad radzeniem sobie z przeżywaniem stresu, i następnie sugerowałabym, by podjąć psychoterapię psychodynamiczną.

Chcę Panu powiedzieć, ze tam gdzie nie widać sensu, ten sens się właśnie zaczyna..., czego Panu bardzo serdecznie życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com