Jak leczyć zaburzenia osobowości związane z nerwicą wegetatywną?

Dzień dobry, Mam 26 lat. Ważę 39,5 kg i mam 1,57 wzrostu. Leczę się psychiatrycznie na zaburzenia osobowości związane z nerwicą wegetatywną.Mam z powodu stresu zaburzenia odżywiania,rzadko czuję głód , nie mam dużego apetytu.Do tego refluks i ostatnio potas poniżej normy,z powodu tachykardii 130 puls,byłam na sorze.Obecnie uzupełniam potas. Przerzuciłam się na nutridrinki,bo mam wrażenie przeszkody w gardle.Czy iść do szpitala? Nie umiem tego pokonać.

Witam serdecznie,

nerwicę wegetatywną byłoby lepiej leczyć psychoterapeutycznie - przyczynowo niż
farmakologicznie czyli objawowo.

Przede wszystkim jednak powinna się Pani poddać kuracji antystresowej względnie nauczyć się metod redukcji poziomu stresu np. trening autogenny itp.

Ewentualnie zapraszam na konsultacje online.
pozdrawiam

Z Pani trudnościami niezastąpione wydaje się podjęcie psychoterapii, dzięki której będzie miała Pani szansę zrozumieć, że wszystko co mamy w życiu i wszystko czego nie mamy, wynika z decyzji jakie podejmujemy. I jeśli nauczy się Pani podejmowania decyzji stuprocentowo uczciwych wobec siebie, to będzie Pani szczęśliwa niezależnie od tego, dokąd to Panią zaprowadzi.

Życzę dobrej współpracy z psychologiem!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl